Vaikų dienos centras „Dubingių spindulėliai“

tilto-logo

Apie mus

 

Vaikų dienos centras Dubingiuose pirmą kartą duris atvėrė 2007 metais. Vaikų dienos centro tikslas – rūpintis Dubingių seniūnijos bendruomenių vaikų gerove, ginant jų teises ir teikiant dienos socialinės priežiūros bei socioedukacines paslaugas šeimoms, organizuoti užimtumą, teikti tų šeimų nariams sociokultūrines ir socioedukacines paslaugas, ugdančias šeimos socialinę ir ekonominę atsakomybę. Siekiant šio tikslo įgyvendinimo naudojamasi rezultatais ir ištekliais, kurie buvo sukurti vykdant 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo finansuojamą projektą ,,Kaimo vaikų gerovės didinimas steigiant skėtinį vaikų dienos centrą „Tiltas“”. Centre vykdoma vaikų emocinio atsparumo ugdymo programa, sukurta saugi ir jauki, motyvuojanti dalyvauti centro veiklose, aplinka.

2020-2021 metų laikotarpiu vaikų dienos centrą iš dalies finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (programa Paslaugų ir integracijos plėtra).

Vaikų dienos centre „Dubingių spindulėliai“ vaikų užimtumą organizuoja kūrybingos ir rūpestingos pedagogės – Laima Grigelevičienė ir Marytė Gudėnienė.

Mūsų veikla

Vaikų dienos centras labai mėgstamas mažųjų ir jau paaugusių dubingiečių – centre lankosi apie 30 priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų. Čia vaikai randa sau įdomios ir naudingos veiklos: kuria, šoka, dainuoja, klausosi muzikos, ruošia pamokas, piešia, dalyvauja konkursuose, švenčia kalendorines ir šeimos šventes, keliauja į išvykas, ekskursijas, įdomiai praleidžia laiką vasaros stovykloje, įsijungia į bendruomenės gyvenimą talkomis, dalyvauja šventėse.

 

Mūsų draugai

  • Asvejos regioninis parkas
  • Poilsio namai ,,Dubingiai“
  • Dubingių biblioteka
  • Molėtų r. Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pagrindinio ugdymo skyrius
  • Dubingių seniūnija
  • Tezaurus įmonių grupė

 

Vaikų dienos centro darbo laikas

Pirmadienis 12.00 – 17.00

Antradienis 12.00 – 17.00

Trečiadienis 12.00 – 17.00

Ketvirtadienis 12.00 – 17.00

Penktadienis 12.00 – 17.00

Vaikų dienos centro adresas

Molėtų r. Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pagrindinio ugdymo skyrius

Molėtų raj., Dubingių sen., Dubingių mst., LT-33261